Naprawa oraz pomoc z dojazdem w obrębie Radomia gratis, czynne 7 dni w tygodniu od 7:00 - 22:00.
Uwaga: Obecnie pracujemy tylko mobilnie z dojazdem. Dalej wykonujemy wszystkie usługi. Ewentualne osobiste dostarczenie sprzętu tylko po kontakcie telefonicznym.

Oferta

Jakie są zalety korzystania z naszego mobilnego pogotowia komputerowego?

Popsuł Ci się komputer w firmie lub domu? Szkoda Ci czasu i pieniędzy na dowóz sprzętu do serwisu bądź nie masz fizycznych możliwości by to zrobić? Rozwiązaniem jest nasze mobilne pogotowie komputerowe. Dlaczego? Oto zalety i korzyści płynące z korzystani z naszych mobilnych usług serwisowych.

Wiemy, że Twój czas jest dla Ciebie cenny

Nie trać swojego cennego czasu na dojazdy do serwisów. Oczywiście jeżeli tak dla Ciebie jest wygodniej, możesz swój sprzęt dostarczyć do nas osobiście, nie mamy z tym najmniejszego problemu. Masz jednak inne wyjście. Wezwij naszego serwisanta do siebie. Jak? Jednym telefonem umów wizytę. Serwisant pojawi się i podejmie próbę naprawy na miejscu. Jeżeli taka jest nie możliwa, zabiera sprzęt do naszego serwisu. Odbiór jest pokwitowany przez nas odpowiednim dokumentem serwisowymi. Po naprawie odwieziemy Twój komuter z powrotem do Ciebie! Jeżeli mieścisz się w obrębie miasta Radom, dojazd jest całkowicie darmowy. Prawda, że proste...?