Naprawa oraz pomoc z dojazdem w obrębie Radomia gratis, czynne 7 dni w tygodniu od 7:00 - 22:00.
Uwaga: Obecnie pracujemy tylko mobilnie z dojazdem. Dalej wykonujemy wszystkie usługi. Ewentualne osobiste dostarczenie sprzętu tylko po kontakcie telefonicznym.

Zapraszamy na szybką i tanią wymianę dysku na super szybki dysk SSD z usługą klonowania danych z Twojego starego dysku. Przyśpiesz sówj komputer i zwiększ komfort pracy! Usługa może być wykona w ciągu kilku godzin. Nie tracisz żadnych danych, wszystko zostaje po staremu. Zadzwoń i zapytaj o cenę i szczegóły.

Oferta

Darmowa aktualizacja komputerów zakupionych z Windows 7 lub Windows 8 oraz Windows 8.1

Windows 7 oraz Windows 8/8.1 kończą wsparcie. Producenci oprogramowania w krótce zaprzestaną aktualizować swoje programy na te systemy operacyjne. Rozwiązaniem jest aktualizacja systemu do Windows 10. Jeżeli posiadasz komputer z oryginalnym system z rodziny Windows 7/8/8.1 to taka aktualizacja przysługuje Ci za darmo. Oznacza to dokładnie, że nie musisz kupować drogiego Windows 10. Płacisz jedynie koszt usługi aktualizacja. Aktualizacja jest bezpieczna i odbywa się z zachowaniem programów oraz danych użytkownika. Windows 10 jest bardziej niezawodny i szybszy niż starsze systemy. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia terminu wykonania usługo na Twoich komputerach!